HR Payroll Consultant (Bucuresti)

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

  • Înregistrarea tuturor informațiilor salariale din sistemul de Payroll;
  • Oferirea informații despre calculul salariilor și impozitul salarial pentru angajați;
  • Monitorizează toate schimbările de lege și analiza impactului acestora asupra angajaților și companiei;
  • Pregătirea diverselor certificate cerute de angajați;
  • Plasarea comenzilor pentru biletele de masă și menținerea contactului cu furnizorul;
  • Experiență administrativă: contracte de muncă, gestionarea relației cu furnizorii SSM și MM

DACĂ TU:

  • Cunoști bine limba engleză;
  • Ai cel puțin 2 ani de experiență în domeniul salarizării (în cadrul unei companii de consultanță - avantaj);
  • Ai abilități foarte bune de calculator (Word, Excel - nivel avansat, alte programe de salarizare personalizate);
  • Cunoști bine legislația muncii din România;
  • Deții abilități solide de rezolvare a problemelor și abilități analitice;
  • Ai o abordare încrezătoare, ești auto-motivat, ai o atitudine proactivă și ești orientat spre echipă

BENEFICIILE TALE:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicală;
  • Oficiu modern;
  • Fructe,ceai,cafea;
  • Suport deplin pentru certificarea ACCA;
  • Evaluarea bi-anuală a performanței;
  • Program flexibil de dimineață;
  • Perspective de creștere în carieră;
  • Mediu dinamic de lucru.

Candidații interesați sunt invitați să ne transmită CV-ul (în engleză) la adresa de e-mail: hr.bucharest@moorestephens-ksc.ro .